fbpx

TEAM CREATE MEDIA

Hos Create Media lever og ånder vi for visuel kommunikation, film og video. Vi er videografer, postproduktions-specialister, strateger og livestreaming-eksperter. Mød os her!

Christian Valbjørn

CEO & videoproducer
Christian@createmedia.dk
+45 20 18 03 06

Hans Tosti

Strateg & Executive Producer
hans@createmedia.dk
+45 20 21 78 50

Kristoffer Hauervig

Specialist i livestream & videoproducer
Kristoffer@createmedia.dk
+45 26 29 44 27

Mateusz Czyszkowski

FTP elev
Mateusz@createmedia.dk

Alexander Mechlenburg

Sound Designer & Mastering Engineer
Alexander@createmedia.dk

Christina Damkjær

Projektleder
Christina@createmedia.dk

Jacob Vinding

Marketingansvarlig & videoproducer
Jacob@createmedia.dk
+45 24 83 59 39

Simon Christensen

Kundeansvarlig & videoproducer
Simon@createmedia.dk
+45 22 42 90 22

Anders Vangsøe

Motion-Graphics, gaffer & post-produktion
Anders@createmedia.dk
+45 42 64 54 50

Oliver Kielstrup

Still-fotograf
oliver@createmedia.dk
+45 28 34 37 62

Lær’ os bedre at kende 

Create Media ApS

CVR: 40481826
Adresse: Helge Nielsens Allé 7.4C – 8723 Løsning
Telefon: 51 93 39 93
Mail: kontakt@createmedia.dk

Title Address Description
Helge Nielsens Alle 7, 8723 Løsning, Danmark

Hans Tosti