fbpx

TEAM CREATE MEDIA

Hos Create Media lever og ånder vi for visuel kommunikation, film og video. Vi er videografer, postproduktions-specialister, strateger og livestreaming-eksperter. Mød os her!

Christian Valbjørn

CEO & videoproducer
Christian@createmedia.dk
+45 20 18 03 06

Hans Tosti

Strateg & Executive Producer
hans@createmedia.dk
+45 20 21 78 50

Simon Christensen

Kundeansvarlig & gimbaloperatør
Simon@createmedia.dk
+45 22 42 90 22

Kristoffer  Hauervig Frederiksen

Livestream-ansvarlig & videoproducer
Kristoffer@createmedia.dk
+45 26 29 44 27

Jacob Vinding

Marketingansvarlig & videoproducer
Jacob@createmedia.dk
+45 24 83 59 39

Anders Vangsøe

Gaffer & post-produktion
Anders@createmedia.dk
+45 42 64 54 50

Hans Tosti

Strateg & Executive Producer
hans@createmedia.dk
+45 20 21 78 50

Simon Christensen

Kundeansvarlig & gimbaloperatør
Simon@createmedia.dk
+45 22 42 90 22

Kristoffer  Hauervig Frederiksen

Livestream-ansvarlig & videoproducer
Kristoffer@createmedia.dk
+45 26 29 44 27

Jacob Vinding

Marketingansvarlig & videoproducer
Jacob@createmedia.dk
+45 24 83 59 39

Anders Vangsøe

Gaffer & post-produktion
Anders@createmedia.dk
+45 42 64 54 50

Lær’ os bedre at kende 

Create Media ApS

CVR: 40481826
Adresse: Islandsvej 1. 7100 Vejle
Telefon: 51 93 39 93
Mail: kontakt@createmedia.dk

Title Address Description
Islandsvej 1, 7100 Vejle, Danmark

Simon Christensen